زوم سیتی"علمی و تفریحی" - تعرض به دختر خردسال و قتل وحشیانه او
تبلیغات شما

تعرض به دختر خردسال و قتل وحشیانه او
تعرض به دختر خردسال و قتل وحشیانه او


مرد بی رحم که در طی بازی فوتبال به دختر خردسال تعرض کرد و او را به طرز وحشیانه ای به قتل رساند، دستگیر شد.تیموتی مدن مرد 38 ساله ایست که پس از تعرض بی شرمانه به کودک خردسال که گابریلا نام دارد، او را به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند و وقتی دستگیر می شود ابتدا قتل او را انکار می کند.
بر اساس گزارش پلیس؛ تیموتی ازدواج کرده و پدر 5 فرزند است. دختر تیموتی و گابریلا با یکدیگر دوست و هم مدرسه ای بودند و آنها برای تماشای بازی فوتبال به همراه پدر و مادرشان به شهرستان آلن و مدرسه ی اسکاتسویل واقع در کنتاکی رفته بودند که در حین بازی پدر و مادر گابریلا متوجه عدم حضور او روی صندلی اش می شوند............

متهم به همراه همسرشبه گزارش زوم سیتی، پلیس محلی کنتاکی در ادامه افزود : غیبت طولانی گابریلا خانواده اش را وا داشت تا پلیس را در جریان بگذارند، با تصور اینکه او در محیط مدرسه است نامش را چندین بار پیج کردند اما وقتی خبری از او به دست نیامد جست و جوها به بیرون راه پیدا کرد. در فاصله ی 400 متری مدرسه جسد گابریلا در حالی که به او تعرض شده بود و غرق در خون بود، کشف شد.

 


محل کشف جسد

 


حضور خانواده گابریلا در مراسم تشییع جنازه‌اش
 

در تحقیقات گسترده تر پلیس؛ مردی داخل مدرسه پیدا شد که لباسش با خون آغشته بود، او که پدر دوست گابریلا بود ابتدا قتل او را انکار کرد و پس از مدت دو روز در اظهاراتش گفت : من به گابریلا علاقه داشتم .بعد تعرض، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندم."

 

پلیس جنوب مرکزی کنتاکی در پایان خاطر نشان کرد : تیموتی به اتهام قتل درجه یک، آدم ربایی و تعرض بازداشت شد و پرونده وی پس از تکمیل شدن به دادگاه قضایی ارجاع داده خواهد شد.


جام نیوز،باشگاه خبرنگاران،زوم سیتی


بخش نظرات

****عنوان این سایت "زوم سیتی" به آدرس
zoomhere.mihanblog.com
بهترین و جدیدترین مطالب را
از منوی سمت چپ سایت
با عنوان" آخرین پستها " دریافت کنید
****


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات